Program

Høstprogrammet 2019, med forbehold om endringer.

HØST 2019

KL.

TALER

MØTE-
LEDER

Tolk

LOVSANG 

FORBEDERE

HUSGR

NATTVERD/ INFO

11.08
11.00
Oddvin
 
 
Aslak Bestul
Bente (Celine), Steinar, HildeGunn, Kurt Steinar (Josva)
Gr 7 Morten Aaraas
 
18.08
11.00
Lone Jakobsen
Oddvin
 
Alie og martin
Åse (Julie), Anne Grete, Berit, Øyvind, Terje
Gr 9 Ida plathe
Barnevelsignelse Samuel Cassese
21.08
19.30
Ekteskapssamling
Marianne Fjell
Anita A
 
-
-
-
 
25.08
10.00 og 12.30
Tormod-2 møter
Janette
 
Emma og Garasjen x2?
1: Janette, Renate (Sofie), Monica, Kjartan, Frode (Jonas)
2: Alinde (silje), Kristin /Thea), Olav (Aril), Per
Gr 11Kristin Vassnes (1)
12 E.Vestøl (2)
Tentro presentasjon
28.08
19.30
Guttetreff
Audun Narvestad
Sigtor
 
-
-
-
 
01.09
11.00
Oddvin
 
 
Margritt m/team
Bente (Celine), Steinar, HildeGunn, Kurt Steinar (Josva)
Gr 14 Thor Messel
Nattverd, Tentropresentasjon
Barnevelsignelse Noa Dahl
04.09
20
Jentetreff
Kari
 
 
-
-
 
08.09
12.00
Elvefestivalen
Hanna/Oddvin
 
-
-
-
 
11.09
19.30
Menighetsmøte
Oddvin/Bjørn
 
-
-
-
 
15.09
10.00
12.30
BARNEFESTIVALEN
2 gudstjenester
Hanna
 
-
-
Gr: 16 Sigtor (1) +Gr 2 K Ramsland
Gr 1 R Langenes (2)
Ikke kirkekaffe
22.09
11.00
Elin Fagerbakke
Oddvin
 
Alie og Martin
Åse (Julie), Anne Grete, Berit, Øyvind, Terje
Trond Gabrielsen  m/mfl.
Invitert til Hellemyr- festgudstjeneste kl 11
25.09
19.30
Guttetreff
 
 
-
-
-
 
29.09
11.00
Bjørn Øyvind Fjell
 
 
Kari og Stein
Janette, Renate (Sofie), Monica, Kjartan, Frode (Jonas)
Gr 3 Truls Lohne
(Oddvin i India)
Kollekt til ÅH?
06.10
11.00
Johnny Omdal
 
 
Elisabet Mjanger
Alinde (silje), Kristin /Thea), Olav (Aril), Per
Gr 5 AT Grimestad (1)
Nattverd
(Oddvin i India)
09.10
20
Jentetreff
Kari
 
 
-
-
 
13.10
10.00/
12.30
Leif Hetland
2 møter
Oddvin
 
Emma og Garasjen x2?
1: Bente (Celine), Steinar, HildeGunn, Kurt Steinar (Josva)
2: Åse (Julie), Anne Grete, Berit, Øyvind, Terje
Gr 6 KS Solli (1)
Gr 7 M Aaraas (2)
 
20.10
11.00
Oddvin
 
 
Elisabeth Mjanger
Janette, Renate (Sofie), Monica, Kjartan, Frode (Jonas)
Gr 8 PJ Brynjulfsen
 
23.10
19.30
Guttetreff
 
 
-
-
-
 
27.10
11.00
ALLE SAMMEN-møte
 
 
Alie og Martin
Alinde (silje), Kristin /Thea), Olav (Aril), Per
Gr 9 I Plathe (2)
 
01-03.11
10.00 og 12.30
Møtehelg med Johannes Amritzer- 2 møter
Oddvin
 
Kari og Stein x2?
1: Åse (Julie), Anne Grete, Berit, Øyvind, Terje
2:Bente (Celine), Steinar, HildeGunn, Kurt Steinar (Josva)
Gr 11: K Vassnes (1)
Gr 12: E Vestøl (2)
 
06.11
19.30
Menighetsmøte
Oddvin/Bjørn
 
-
-
-
 
10.11
11.00
Oddvin
 
 
Margritt m/team
Janette, Renate (Sofie), Monica, Kjartan, Frode (Jonas)
Gr 14: T Messel
Nattverd
13.11
20.00
Jentekveld
 
 
-
-
-
 
17.11
11.00
 
 
 
Elisabeth Mjanger
Alinde (silje), Kristin /Thea), Olav (Aril), Per
T. Gabrielsen m/fl.
Kollekt til Åpent hus
20.11
19.30
Guttetreff
Astrid Hilde
 
 
-
-
-
 
24.11
11.00
Solfrid Quist Natvig
Oddvin
 
Jaktlaget
Bente (Celine), Steinar, HildeGunn, Kurt Steinar (Josva)
Gr 16 S Kjetså
 
01.12.
11.00
 
 
 
Elisabeth Mjanger
Åse (Julie), Anne Grete, Berit, Øyvind, Terje
Gr 1 R Langenes
 
01.12
19.30
Francois Botes
Oddvin
 
Margritt m/team
 
-
 
08.12
11.00
Paul Yadao
Oddvin
 
Alie og Martin
Janette, Renate (Sofie), Monica, Kjartan, Frode (Jonas)
Gr 2 K Ramsland
 
08.12
20.00
Julekonsert Øyvind Hansen Høyland
 
 
P-Ø Høyland
 
-
 
15.12
11.00
Oddvin
 
 
Emma og Garasjen
Alinde (silje), Kristin /Thea), Olav (Aril), Per
Gr 3 Truls Lohne
Nattverd, bønn for DTS outreach
22.12
 
Ikke gudstjeneste
 
 
-
-
-
 
24.12
15.00
JULAFTEN-stab
Hanna, +
Hanna
 
Per Øyvind, Elisabeth og Kari?
 
Lederskapet